Kilka słów...

Witajcie,

Manufaktura kawy i herbaty jest efektem mieszanki wykształcenia w zakresie technologii żywności i żywienia człowieka, nutką pasji, hobby do gotowania oraz odkrywania nowych smaków.

Katarzyna. Po 7 latach pracy w dziale jakości żywności, przyszedł taki moment, aby spróbować czegoś innego nowego. Pomysł na taki biznes zrodził się już na początku lipca 2014 r. i nie myślałam, że moje wcześniejsze wszystkie doświadczenia tak bardzo przełożą się na nasz obecny sukces.

Pierwszy był sklep grudniu 2014 r., założony przez Macieja,  pod nazwą przyprawy „Czarnuszka”, która w tym czasie była bardzo popularna i pisali o niej żartobliwie, że leczy wszystko oprócz śmierci. Zwana jest także czarnym kminkiem (black cumin, khalonji) to niepozorna roślinka posiadająca ziarenka o olbrzymiej mocy. Nasze logo sklepu:

Logo_350

Pierwsze dni sprzedaży i już sukces. Z każdym dniem klienci w Zgierzu zaczęli wracać oraz polecać kolejnym znajomym i rodzinie. Nasze przyprawy czuć było na odległość 100 metrów. Klienci wracają, ponieważ u nas uzyskają fachowe doradztwo. Wiemy co i jakiej jakości produkty sprzedajemy, bo prywatnie z nich korzystamy na co dzień.

W styczniu 2015 r. poszerzyliśmy ofertę sklepu o akcesoria do domowego wyrobu piwa, wina i innych mocniejszych trunków oraz produkcji wędlin, sera, chleba itp. i to był strzał w dziesiątkę

19 listopada 2015 r. powstała nowa firma „Manufaktura Kawy i Herbaty Katarzyna Jabłońska”, a za logo wybraliśmy „Kawa lub herbata.pl”,  która jest jednocześnie nazwą naszej strony www.

manufaktura

Głównym profilem działalności Manufaktury Kawy i Herbaty jest palenie (przetwórstwo) kawy oraz produkcja mieszanek herbat i kaw.
Tym samym sklep Czarnuszka stał się sklepem firmowym Manufaktury kawy i herbaty.

BRN_0737

Katarzyna

tel. 500 563 130

IMG 0026 201x300

Maciej

tel. 512 343 082