Promocje
PRZYPRAWA DO MIĘSA MIELONEGO 100g
PRZYPRAWA DO MIĘSA MIELONEGO 100g
2,30 zł 0,01 zł
szt.
YERBA MATE CBSe Frutos Tropicales
YERBA MATE CBSe Frutos Tropicales
29,00 zł 24,99 zł
szt.
PRZYPRAWA DO SPAGETTI 100g
PRZYPRAWA DO SPAGETTI 100g
2,57 zł 1,50 zł
szt.
PIEPRZ CZOSNKOWY 100g
PIEPRZ CZOSNKOWY 100g
6,00 zł 4,00 zł
szt.
HERBATA RUM-RÓŻA
HERBATA RUM-RÓŻA
17,98 zł 8,99 zł
szt.
KSYLITOL 1 kg
KSYLITOL 1 kg
36,42 zł 26,99 zł
MIESZANKA MEKSYKAŃSKA 100g
MIESZANKA MEKSYKAŃSKA 100g
2,44 zł 1,50 zł
szt.
YERBA MATE Rosamonte Especial
YERBA MATE Rosamonte Especial
39,00 zł 38,86 zł
szt.
YERBA MATE Rosamonte Tradicional
YERBA MATE Rosamonte Tradicional
39,00 zł 35,87 zł
szt.
YERBA MATE CBSe Pomelo
YERBA MATE CBSe Pomelo
29,00 zł 24,99 zł
szt.
YERBA MATE CBSe Limon
YERBA MATE CBSe Limon
29,00 zł 24,99 zł
szt.
YERBA MATE  PAJARITO TRADICJONAL
YERBA MATE PAJARITO TRADICJONAL
32,00 zł 28,84 zł
szt.
Zwroty i reklamacje

Reklamacje

1. Reklamacja zakupionego towaru jest możliwa po przedstawieniu przez Kupującego dowodu zakupu (paragon, faktura VAT lub inny dowód zakupu pozwalający jednoznacznie potwierdzić iż nabyto towar w sklepie E-CZARNUSZKA.PL, tj.: wyciąg z karty lub konta).

2. Kupujący zobowiązany jest do zgłoszenia wszelkich braków bądź też wad zakupionego w Sklepie towaru w termienie nie później niż 48 godzin od dnia otrzymania przesyłki na adres: sklep@e-czarnuszka.pl. Warto również potwierdzić telefonicznie zgłoszenie braków bądź wad towaru, co pozwoli na uniknięcie sytuacji gdy e-mail nie dotrze do Sprzedającego. 

3. Reklamacje dotyczące wszelkich uszkodzeń mechanicznych, które powstały w trakcie transportu będą rozpatrywane w sytuacji, kiedy podczas odbioru Kupujący spisał z dostawcą protokół reklamacyjny.

4. Reklamacje zgłaszane przez Kupujących są rozpatrywane w ciągu 14 dni roboczych od ich zgłoszenia lub dostarczenia wadliwego towaru. Po tym czasie Sprzedający zawiadamia Kupującego o wyniku reklamacji poprzez pocztę elektroniczną (skrzynkę e-mail Kupującego).

5. Kupujący, który otrzymał wadliwy towar lub niezgody z zamówieniem ma prawo do jego wymiany, uzupełnienia lub zwrotu. W tym celu należy po uprzednim ustaleniu ze Sprzedającym i powiadomieniu Sklepu (za pomocą skrzynki e-mail: sklep@e-czarnuszka.pl) wysłać na własny koszt towar wraz z dowodem zakupu (paragon, faktura lub inny dowód zakupu pozwalający jednoznacznie potwierdzić iż nabyto towar w sklepie E-czarnuszka, tj.: wyciąg z karty lub konta) na adres siedziby firmy Manufaktura kawy i herbaty Maciej Jabłoński, ul. Plac Targowy 7, 95-100 Zgierz. W przypadku stwierdzenia przez firmę Manufaktura kawy i herbaty zasadności roszczeń, Sprzedający na własny koszt wysyła do Kupującego towar zgodny z wcześniejszą specyfikacją  lub zwraca koszt zakupu (jeżeli Kupujący wyraził taką wolę). Sprzedający zastrzega sobie prawo do wydłużenia czasu realizacji reklamacji w przypadku braku produktu na stanie magazynu, bądź też jego reklamacji u producenta. W każdym przypadku Sprzedający ma obowiązek powiadomienia o tym Kupującego.
6. Sklep Manufaktura kawy i herbaty Katarzyna Jabłońska nie przyjmuje zwrotów przesyłanych za pobraniem.

§6

Prawo do odstąpienia od umowy

1. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz. U. 204, poż. 827) Kupujący ma prawo odstąpić od umowy bez podania przyczyny składając Sprzedawcy stosowne oświaczenie (należy skopiować informacje zawarte w załączniku nr 1 dołączonego do tego paragrafu - patrz poniżej lub zakładce prawo do odstąpienia od umowy dostępnej na głównej stronie Sklepu) w terminie 14 dni od daty odebrania przesyłki. Jeżeli Kupujący zgłosi chęć odstąpienia od umowy po upływie 14 dni od otrzymania towaru Sprzedający nie uwzględni tego roszczenia.

2. Kupujący ma obowiązek zwrócić zakupiony towar niezwłocznie w ciągu 14 dni od dnia, w którym złożył oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Do zwróconego towaru należy dołączyć paragon, fakturę VAT lub inny dowod zakupu pozwalający jednoznacznie potwierdzić iż nabyto towar w sklepie Manufaktura kawy i herbaty Katarzyna Jabłońska , tj.: wyciąg dotyczący przelewu z karty lub konta na kontu Sklepu.

3. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu będących wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu zakupionego w Sklepie E-czarnuszka. Sprzedający po otrzymaniu zwrotu towaru oceni jego stan i ewentualne zmniejszenie wartości produktu, a następnie zawiadomi o tym Kupującego drogą elektroniczną poprzez e-mail.

4. Sprzedający niezwłocznie, ale nie później niż 14 dni od daty otrzymania od Kupującego zakupionego towaru zwróci wszystkie dokonane przez niego płatności. Zwrot pieniędzy dokonany będzie w taki sam sposób, w jaki konsument zapłacił za towar, chyba że Konsument wyrazi zgodę na inny sposób płatności nie wiążący się dla niego z żadnymi kosztami. Formę zwrotu pieniędzy określi w swoim oświadczeniu o odstąpieniu od umowy. W przypadku zmniejszenia wartości towaru przez Kupującego zwrot pieniędzy zostanie pomniejszony o stratę związaną ze zmniejszeniem wartości rzeczy.

5. W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego


6. Kupujący ponosi bezpośrednio koszty zwrotu towaru. Przesyłki nadane na koszt Sprzedającego nie będą odbierane.

 

Załącznik nr 1

Wzrór formularza odstąpienia od umowy
formularz ten należy wypełnić i odesłać na adres Sprzedającego: 
Manufaktura kawy i herbaty Katarzyna Jabłońska ul. Plac Targowy7, 95-100 Zgierz, e-mail: sklep@e-czarnuszka.pl, tel. 500-563-130OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY– Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od:

umowy sprzedaży następujących rzeczy(*):....................................................................

     umowy dostawy następujących rzeczy(*):.......................................................................

– Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*):.................................................................................

-  Numer zamówienia:.........................................................................................................

– Imię i nazwisko Kupującego(-ych):....................................................................................

– Adres Kupującego (-ych):................................................................................................

– Podpis Kupującego (-ych):...............................................................................................

– Data (*):........................................................................................................................

(*) Niepotrzebne skreślić.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
E-czarnuszka.pl: Przyprawy, jelita wieprzowe, drożdże gorzelnicze Coobra, Yerba Mate, noże do trybowania mięsa, czystek, przyprawy na wagę - Zgierz Łódź, kawa Arabica
Sklep internetowy Shoper.pl